Apie mus

UAB MIRANGA istoriją kuria nuo 1996 metų. Įmonė buvo įsteigta dviejų Lietuvos piliečių ir įmonės iš Danijos Karalystės. Tada ji vadinosi UAB Odvila.
Tuo metu tai buvo pirmoji įmonė, tiekianti aukštos kokybės vakarietiškas krovinių kėlimo prekes. Ji gamino ir tiekė plieninio lyno ir grandininius stropus, teikė paslaugas.


Turime užmezgę tvirtus ryšius su savo tiekėjais

Dabar UAB Miranga yra tik lietuviška bendrovė, tiekianti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Kaliningrado srities įmonėms inovatyvius, aukštos kokybės gaminius ir teikianti paslaugas. Dirbame su Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Danijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Italijos, Bulgarijos įvairios įrangos gamintojais. Turime užmezgę tvirtus ryšius su savo tiekėjais.


Ir toliau ieškome naujų produktų, įrangos ir technologijų

Nuo 2009 metų plečiame savo tiekiamos įrangos spektrą. Be jau senai siūlomų krovinių kėlimo hidraulinės, vakuminės technikos, plieninių ir sintetinių lynų, grandinių ir kt., jau keletą metų Lietuvos rinkai teikiame kelių remonto ir priežiūros techniką.  Ir toliau ieškome naujų produktų, įrangos ir technologijų, kurias galėtume pasiūlyti savo klientams.


Esame visada pasiruošę įvairiems iššūkiams

Norime savo klientams tiekti tik tokią techniką ir gaminius, kurie padėtų Jiems dirbti kasdienius darbus saugiai, našiai, ekonomiškai ir efektyviai. Visa musų tiekiama įranga yra sertifikuota ir patvirtinta pagal Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos reikalavimus ir standartus.


 

KLAUSKITE DRĄSIAI

Jums reikalinga krovinių kėlimo, kelių remonto technika, o gal reikia atsarginių detalių tokiai technikai, o gal norite įsigyti plieninio lyno? Kreipkitės ir mes rasime jums tinkamiausią sprendimą. Teikiame nemokamas konsultacijas kranų, kėlimo technikos, kelių remonto mašinų ir jų priedų klausimais. Parašykite mums elektroninį laišką info@miranga.lt, skambinkite telefonu +370 698 54563, bendraukime Skype uab.miranga.

Rašykite mums: