PROSYSTEM® lengvi tiltiniai ir gembiniai kranai

PAŽANGIAUSIA LENGVŲ KRANŲ SISTEMA IŠ PLIENO IR ALIUMINIO

Asmeninis darbo vietos kranas padidina gamybos produktyvumą, surinkimo ir aptarnavimo praeinamumą ir taupo laukimo laiką. PROSYSTEM lengvų kranų sistema yra saugi, modifikuojama ir ekonomiška. Ji padidina darbo vietos patogumą ir produktyvumą. Kranas sumontuojamas ant lubų arba stogo konstrukcijų plataus standartinių pakabų asortimento pagalba arba ant nuosavų atraminių rėmų. Ant PROSYSTEM lengvų kranų sistemos gali būti sumontuotos įvairios elektrinės ir rankinės talės, pneumatiniai arba vakuuminiai kėlimo įrenginiai.

Dėl savaime išsicentruojančio vežimėlio sumažinamas krovinio siūbavimas. PROSYSTEM lengvų kranų sistema turi geriausią svorio ir standumo santykį pasaulyje: lengvas svoris ir maksimalus atstumas tarp pakabų. Uždara profilio konstrukcija apsaugo nuo dulkių poveikio. Visi sujungimai yra su varžtais kas sistemą padaro lengvai surenkamą ir modifikuojamą pasikeitus vartotojo poreikiams. Standartinius gaminius pateikiame per trumpą laiką.

Plieniniai profiliai turi didesnę kėlimo galią negu aliuminio profiliai. Iš kitos pusės aliuminio profiliai yra lengvesni ir juos lengviau stumdyti. Abiejų profilių stipriąsias savybes galima kombinuoti vienoje sistemoje.

ANT SIENOS MONTUOJAMI GEMBINIAI KRANAI

UNIVERSALUS

Puikus sprendimas jei darbo vieta yra prie sienos arba kito vertikalaus elemento

Gali būti sumontuotas po tiltiniu kranu bet kokiame aukštyje

Kompaktiškas

ANT KOLONOS MONTUOJAMI GEMBINIAI KRANAI

LENGVA NAUDOTI

Geras sprendimas kai šalia nėra galimybės sumontuoti ant sienos

Kolonos aukštis pagal reikalingą pakėlimo aukštį

Aukšta konstrukcijos kokybė palengvina panaudojimą